•  

Аптечки "Команди Матковського" поза зоною

4510
Аптечки "Команди Матковського" поза зоною

У ЗМІ поширилася інформація, що Андрій Матковський та його "Команда" почали передвиборичй підкуп пенсіонерів безкоштовними аптечками.

Персональне запрошення пенсіонерові, щоб той прийшов і отримав пакунок ліків - копія схеми підкупу літніх людей, яку добре відкатав у дії нинішній міський очліьник - Сашко "Солоденький". Мамай  роздав багато цукру, у пенсіонерів на фоні об'їдання цим солодким продуктом, підскочив рівень цукру в крові, то Матковський вирішив лікувати стареньких? 

Але ми спостерігаємо зовсім іншу картину - те, як пенсіонери надриваються, агітуючи за Матковського, зокрема сьогодні в Корпусному парку (сюжет згодом), свідчить, що зі здоров'ям у них все в порядку.

Схоже, у цих пенсіонерів усе добре. Навіть не віриться, що їм потрібні ліки.

Чи не більше потрібні аптечки на фронті, де щодня отримують поранення десятки наших бійців? Ми зателефонували за номерами, які подані "Командою Матковського", щоби отримати аптечки й передати їх бійцям на Донбас, туди, де ця допомога справді потрбіна.

Але обидва номери, за якими "Команда Матковського" роздає аптечки поза зоною досягнення. Команда вимкунла телефони й прокидала всіх: і пенсіонерів, і солдатів. 

І диво, за 20 хвилин після публікації нашої статті, обидва телефони ОДНОЧАСНО ввімкнулися! Совість прокинулася? Чи працівники "Команди Матковсього" отримали гарного наганяю? 

Коментарі