•  

Архітектурний факультет ПолтНТУ нищать за вказівкою Головка

7260
Архітектурний факультет ПолтНТУ нищать за вказівкою Головка

Спливли дані про зв'язок між бізнес-планом губернатора Валерія Головка та олігарха Костянтина Жеваго «реконструювати» Кадетський Корпус і тим, що ректор Полтавського Національного Технічного Університету ‎Володимир Оніщенко активно знищуєархітектурнийфакультет.

Намаганням поцупити у полтавчан історичну пам’ятку і одну з найдорожчих будівель міста – Кадетський Корпус тандем інвестора Жеваго і кермувальника областю Головка не обмежується і збирається прихопити ще й діючий навчальний корпус архітектурного факультетуПолтНТУ, якіий розташований поряд з КК і є частиною ансамблю. Такої думки припускається інформоване джерело:

«Справа в тому, що Головко Валерій об’явив конкурс проектів на відновлення кадетського корпусу, а приміщення архітектурного факультету теж входить до плану реконструкції.

10 лютого на засіданні Вченої ради ПолтНТУ було обрано нового завідувача кафедри Ніколаєнко В.В. Зранку наступного дня написала заяву на звільнення О. Белявська (попередній завідуючий кафедрою), а за нею пішли Негай, Рибас та Семко зі словами, що під керівництвом двієчника працювати відмовляються. Фактично факультет залишився без професора та трьох доцентів, а за вимогами Міністерства цей факультет тепер можна розформувати».

Коментарі