•  

Арсеній Яценюк: Ми повинні захопити лідерство на ринку продовольства

220
Арсеній Яценюк: Ми повинні захопити лідерство на ринку продовольства

Продовольча безпека світу залежить від України, і наша держава вийде у світові лідери на агропромисловому ринку.

Про це заявив у п'ятницю, 17 жовтня, журналістам Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час відвідання СП «Нібулон» у селі Жовтневе на Полтавщині.

«Продовольча безпека світу залежить від України - ми одні з ключових гравців. Плани уряду щодо того, щоб Україна разом з іншими країнами світу (США, Канада, ряд країн ЄС) захопили лідерство на ринку продовольства, вони будуть реалізовані», - наголосив Яценюк.

Він зазначив, що виробництво продовольства є одним з основних важелів і двигунів розвитку економіки.

«Росія відмовилася від української продукції - і Бог з нею. Ми знайшли інші ринки, знайшли можливість продавати українську продукцію в країни Європейського Союзу й інші країни світу», - підкреслив глава Уряду.

За словами Яценюка, за півроку обсяги експорту української сільгосппродукції зросли на 32%, натомість імпорт іноземних продуктів харчування в Україну скоротився на 18%.

Прем'єр-міністр України перебуває з робочою поїздкою в Полтавській області. У місті Лубни Яценюк побував на молочному заводі ТМ «Гармонія», де ознайомився з новітніми технологіями переробки.

На СП «Нібулон» у селі Жовтневе Решетилівського району глава уряду провів нараду з питань забезпечення України зерном, його якості та наявності в українських зерносховищах та ознайомився із сучасними методиками визначення якості продукції, технологіями зберігання зернових та олійних.

Коментарі