•  

«Art food fest» відбувся в Полтаві

1650
«Art food fest» відбувся в Полтаві

У Полтаві розпочався другий фестиваль їжі та мистецтва – «Artfoodfest». 15 кращих ресторанів міста зійшлися у битві за найсмачніший заклад.

Вдруге у Полтаві на площі коло ТРЦ «Київ» проходить фестиваль «Artfoodfest» у якому пройде битва кухонь світу. Як повідомляють організатори, захід відбувається за західними стандартами. 

– Ми вирішили зробити ставку на західному форматі, аби до нас прийшла молодь. Раді з того, що нам вдалося залучити молодих людей до нашого фестивалю. Ми запросили кращі ресторани, які ласують полтавців своєю їжею – розповіла організаторка фестивалю Надія Коновалова.

Окрім зони кухні, представлено і інші направлення. Це і арт-зона, і зоо-зона. Кожен гість фестивалю міг долучитися до тієї справи, яка йому до душі. Також тут проходять конкурси з розіграшем подарунків. Фестиваль проходить вдруге, вперше він пройшов 19-го вересня минулого року.

Нагадаємо, учора на цьому ж місці пройшов мотофест байкерів. Відбувся він в честь закриття байк-сезону. Учасниками заїзду стали більше 500 байкерів та мотолюбителів. Колона байкерів проїхала кільцевим маршрутом та завершила мото-пробіг біля Арт-платформи 11. 

Коментарі