•  

Артезіанська свердловина в Сенчі дала чисту воду

3304
Артезіанська свердловина в Сенчі дала чисту воду

Завдяки збудованій артезіанській свердловині в Сенчі Лохвицького району, вчора вдалося отримати чисту питну воду. Повідомляється, що свердловина піднімає 8 куб. води на годину. Вода відповідає всім нормам і придатна до вживання та використання в господарстві. 

Нагадаємо, план заходів щодо будівництва артезіанської свердловини підписали представники компанії «Укргазвидобування» з сільською радою та територіальною громадою с. Сенчі Полтавської області. Сторони уклали угоду після громадського обговорення в Сенчанській сільраді 17 серпня. Буріння свердловини вдалося закінчити раніше прогнозованого терміну (жовтень цього року – ред.) внаслідок плідної взаємодії сенчанської громади, представників «Останнього Бастіону» та керівництва «Укргазвидобування».

Виділення коштів на будівництво свердловини та реалізація проекту стала можливою завдяки спільній діяльності «Укргазвидобування», «Полтавагазвидобування», Міністерства екології та «Останнього Бастіону».

Раніше повідомлялося, що «Укргазвидобування» погодило буріння артезіанської свердловини в Сенчі.

Коментарі

 • Артем Ярема (23 вересня 2016, 15:11)

  Окрім Сенчі ще багато сел без нормальної води, потрібно якось вплинути на певні органи які повинні це вирішити.

 • Artem Kravcov (22 вересня 2016, 12:50)

  Хоть кому-то не н*****ь на людей.

 • Оля Вербняк (21 вересня 2016, 22:48)

  Спасибо ребятам что занялись таким нужным делом.

 • Дима Тарко (21 вересня 2016, 19:24)

  Гарна новина, швидко впорались. А якщо б за це взялась держава, то бюрократична тяганина тривала б до нового року як мінімум.