•  

АвтоКрАЗ посилить співпрацю з Азербайджаном

410
АвтоКрАЗ  посилить співпрацю з Азербайджаном

На минулому тижні відбувся візит керівництва ПАТ «АвтоКрАЗ» в республіку Азербайджан. Метою візиту послужило зміцнення і розвиток співпраці Кременчуцького автозаводу з традиційними споживачами його продукції, а також залучення до лав партнерів КрАЗу нових перспективних гравців автомобільного ринку цієї країни, створення дилерської мережі.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «АвтоКрАЗ».

«Пріоритетами експорту ПАТ «АвтоКрАЗ» в Азербайджан залишаються автомобілі-шасі різних колісних формул 6х4, 6х6, 8х4 і 8х6. Основні споживачі - машзаводи та нафтогазові компанії. Однак потреби цієї країни істотно зростають в умовах динамічного підйому її економіки, а також підготовки до першої Європейської олімпіади, яка відбудеться влітку 2015 в Баку. Разом із шасі, є великі можливості для збільшення поставок самоскидів КрАЗ різної вантажопідйомності, тягачів, напівпричепів, різної спецтехніки»,- сказано в повідомленні.

За даними прес-служби, підсумки відвідування Азербайджану можна назвати результативними. Зокрема, укладено ряд домовленостей про постачання автомобільної техніки КрАЗ азербайджанським машзавод під установку різного устаткування, нафтогазовим компаніям - спецтехніки на базі КрАЗа для ремонтних і геолого-розвідувальних робіт, розпочато роботу з формування складу запасних частин.

У ході візиту відбувся ряд зустрічей, в тому числі з Торгово-промисловою Палатою і посольством України в цій країні, керівництвом низки державних підприємств, серед яких «Сумгаїтський технологічний парк»,«Бакинський робітник»,«Азнефтемаш», великими нафтовими компаніями, а також приватними бізнес структурами. Основне питання порядку денного проведених зустрічей - знайомство з новими моделями вантажівок торгової марки «КрАЗ», спільні кроки з просування серійних і нових КрАЗів, відновлення парку техніки КрАЗ.

Коментарі