•  

​Байкери з Полтавщини виготовляються мотоцикли для бійців АТО

1430
​Байкери з Полтавщини виготовляються мотоцикли для бійців АТО


Це вже другий «МТ», який переробили під військові потреби для зони АТО члени кременчуцького байк-клубу Ravens. Тепер мотоцикл хочуть відправити у військовий навчальний центр «Десна» для тренувань та підготовки до бойових дій. Мотоцикл «МТ» буде використовувати батальйон «Київська Русь». Йдеться у сюжеті Громадського ТБ Кременчука.

Представники батальйону вже встигли випробувати в зоні АТО перший переобладнаний «МТ», який влітку минулого року відремонтували члени кременчуцького байк-клубу. Бійці нещодадно приїздили до Кременчука та висловили подяку за техніку, яка їм так необхідна. Вони розповіли, що мотоцикл став в нагоді під час бойових дій та показує себе з найкращого боку.

«Вітамін» – член байк-клубу Ravens – повідомив, що другий переобладнаний мотоцикл – це вже власність бійця батальйону з позивним «Шаман».

«Нещодавно він привіз цей мотоцикл, знайшов гроші на ремонт, а ми вже у січні-лютому 2015 року підготували його до роботи. Якщо минулого разу капітальний ремонт був виконаний за власний рахунок, то переобладнання цього «МТ» повністю оплатив «Шаман», – розповів він.

Як завжди, на «МТ» майстри обладнали місце для встановлення кулемета та збільшили потужність. Причому механізм мотоциклу спеціально зроблений незавершеним, щоб вже в зоні АТО його можна було обладнати під конкретного бійця. Зараз члени байк-клубу збирають гроші для ремонту третього мотоциклу для українських військових та залучають всіх небайдужих до цієї справи.рсу

Коментарі