•  

Банда ФСБ розгромила в Москві виставку, що висміює перемогобісся

330
Банда ФСБ розгромила в Москві виставку, що висміює перемогобісся

Банди недобитків з КДБ-ФСБ розгромила 8 травня потішну виставку «Ми перемогли», що відкрилася напередодні в одній з московських галерей. У погромі радкомам допомагала банда «Російські менти». Зараз виставка закрита для публіки. Виставка глузувала з російської орди, недобитої свого часу вільною Європою. На фотографії з виставки зображені кілька колорадських стрічкових глистів, що вилазять з м'ясорубки, в жерло якої потрапили російські орки.

У супровідному тексті до виставки організатори пропонували поміркувати про те, що колорадська стрічка, портрет тов. Сраліна, червона ганчірка і слово «фашист» знову активно тиражуються і входять в повсякденну реальність.

Організатори нагадали, що т.зв. «Георгіївська стрічка» крадена, вона була нагородної в РВА (Російській Визвольній Армії), військового союзника Німеччини. Вони підкреслили, що тепер стрічку РВА прив'язують на рюкзаки, собачок, мерседеси, і це стало розхожим - але це як роздавати генеральські погони чи зірочки героя недобитої Росії.

«Стрічка сьогодні - маркування провладно налаштованих любителів«Першого каналу», - наголошується в тексті. І далі вказується, що «перемога» стала виправданням сталінського терору та– що і сьогодні підсумок цього дискурсу - реставрація тоталітаризму з домішкою мракобісного попівського фундаменталізму.

Відділ моніторингу

Коментарі