•  

Басейн нечистот в центрі Полтави «розквітнув»: комунальники і забудовник продовжують труїти жителів Ляхова 12а

3520
Басейн нечистот в центрі Полтави «розквітнув»: комунальники і забудовник продовжують труїти жителів Ляхова 12а

Жителі вулиці в центрі Полтави тиждень лишаються сам на сам з екологічним лихом на подвір’ї.

Кілька будинків в центрі Полтави потерпають від сусідства з котлованом повним фекалій.

Минулого тижня будівельники під час підготовки фундаменту під новобудову пошкодили каналізаційний колектор, внаслідок чого котлован розмірами 20 метрів на 100 затопили стоки.

До ліквідації надзвичайної ситуації так ніхто і не приступив.

Жильці бідкаються – сталося найгірше, чого вони очікували: підвищення середньодобової температури призвело до поширення зарази з котловану – він в буквальному сенсі розквітнув.

Випаровування з фекального басейну продовжують загрожувати здоров’ю жителів сусідніх будинків і просто душити їх смородом.

Люди уже тиждень не можуть відчинити вікна, змушені хутко долати стометрівку, виходячи з дому і повертаючись.

Багато хто також бояться випускати дітей на подвір’я – бояться зараження через надмірне бактеріальне забруднення повітря навкруги.

Тим часом влада міста і забудовник, фірма «Архімета», продовжують ігнорувати екологічне лихо кількох сотень людей, що живуть в будинках поряд.

Постраждалі і раніше попереджали забудовника та контролюючі органи міськвиконкому і прокуратуру про небезпеку будівництва в безпосередній близькості до вже зведених будинків. Втім людей не дослухались.

В планах забудовника, як і раніше, дочекатися висихання котловану. Люди вважають – такий спосіб порушенням всіх санітарних вимог, та вимагають негайних активних дій з ліквідації. Жителі бояться, що робочі просто викинуть бруд на поверхню, тобто закидають тонами засохлих фекалії навколишні подвір’я.

Порушення всіх санітарних вимог до проведення будівельних робіт і повну бездіяльність під час аварії жител сусідніх будинків, що страждають, вважають тиском на них з боку забудовника та помстою за викриття незаконності будівництва і самозахоплення землі.

Люди вимагають від влади і контролюючих органів змусити власника буд майданчику перш за все зупинити будівельні роботи на болоті та приступити до активної ліквідації аварії.

Коментарі