•  

"Бастіон" повертається - чиновники тікають, як щури

4950
"Бастіон" повертається - чиновники тікають, як щури

Останься тих, когда твое же слово
Калечит плут, чтоб уловлять глупцов

Р. Кіплінґ, "Заповідь синові"

«Останній Бастіон» тривалий час не робив публікацій, але після останніх подій у Полтаві, області й Україні стало зрозуміло, наскільки вагомим є наше слово й позиція.

За кілька місяців, які «Останній Бастіон» не оновлював сайт і не випускав газету, ми переконалися у заангажованості й упередженості місцевих і всеукраїнських ЗМІ, які висвітлюють події у потрібному для посадовців ракурсі. Три гілки влади повністю підкорили собі четверту – журналістів. Але не всіх!

Щоби суспільство мало доступ до ковтка аналітичної інформації, «Останній Бастіон» анонсує вихід нового сайту, який дозволить ще краще працювати нам у питаннях розкриття корупції у владі, чиновницького хабарництва, забутої історії та культури тощо. Ми порушуємо теми, про які більшість воліє мовчати. Тому адресуємо наш сайт і газету тим, хто думає і аналізує.

Сьогоднішні події, що мали місце на комунальному підприємстві «Полтавафарм» змусили нас не чекати запуску нового сайту на початку березня й відписати на сторінці у Facebook.
Після того, як заступник директора підприємства «Полтавафарм» Дмитро Майборода висловив ініціативу володіти та розпоряджатися клієнт-банком підприємства і поставити на посаду чотирьох своїх заступників, персонал висловив недовіру керівнику, зібравши підписи під відповідним листом.
Зазначимо, що на обійману посаду Майбороду поставив ніхто інший, як голова Плтавської обласної ради Олександр Біленький та перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. Це при тому, що Майборода має судимість (5 років за хабар у розмірі 3 тисячі $) і не є фахівцем у фармацевтиці. Через поставлену маріонетку чиновники хотіли узурпувати підприємство. 

Ці факти оприлюднив громадський активіст і правозахисник Василь Ковальчук, спираючись на документи:


Для тиску на працівників, Біленький та Пісоцький викликали заступника директора й головного бухгалтера в обласну раду на засідання. Однак до зали засідань прийшли працівники «Полтавафарму», члени «Останнього Бастіону» й громадські активісти, які перешкодили незаконному захопленні підприємства Біленьким і Пісоцьким. 

У ході засідання виникла суперечка, у ході якої перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький обмовився за Фрейдом, сказавши, що ВОНИ (на керівників ОДА й облради) «зараз працюють, щоби довести підприємство до банкрутства».

Також Пісоцький зазначив, що «Полтавафарм» - одне з найпроблемніших підприємств. Це при тому, що в аптеках цієї мережі вартість на медпрепарати подекуди на 50%-100% нижча від приватних. Прикметно, що «Полтавафарм» провадить політику підтримки бійців АТО та ветеранів війни в Афганістані. У мережі аптек «Ветеран» (на базі аптеки №50) вже тривалий час існує система знижок для військових. Цю заслугу на засіданні хотів приписати собі голова обласної ради Олександр Біленький, зазначивши, що він саме виношує таку ідею, а йому «погрозами» забороняють це робити.

Після невдалих спроб «довести підприємство до банкрутства», червоний Пісоцький та чорний Біленький зробили кілька погроз в адресу головного редактора «Останнього Бастіону» й покинули залу засідання, навіть не вислухавши працівників підприємства «Полтавафарм», які зібралися тут з усієї області. Мабуть, чиновники пішли змінювати памперси, не витримавши сорому й напруги. 

Більше ми не можемо мовчати! Якщо не «Останній Бастіон» буде говорити і діяти, то хто? Про хід розслідування щодо узурпації підприємства «Полтавафрам» Біленьким, Пісоцьким і поплічниками ми повідомимо згодом.

P.S. Чекайте незабаром на лютневий випуск газети. Аналізуйте події разом із нами!

Коментарі