•  

Батальйон «Полтава» вливається до альтернативного штабу – Семенченко

2530
Батальйон «Полтава» вливається до альтернативного штабу – Семенченко

Семен Семенченко оголосив низку добровольчих батальйони, серед яких він назвав і «Полтаву», які віднині утворюють власне спільне керівництво, альтернативне Генштабу України.

В Україні створили координаційний штаб добровольчих батальйонів. Про це повідомив народний депутат і командир добровольчого батальйону спецпризначення Нацгвардії «Донбас» Семен Семенченко, передає УНН з посиланням на «Радіо Свобода».

За його словами, «події останніх тижнів, останніх місяців показують нездатність особового складу Генштабу адекватно керувати військами».

«З метою збереження незалежності України, повернення відчужених територій, боротьби з корупцією, наведення порядку в країні, допомоги президенту України в цей нелегкий час ми прийняли рішення створити об'єднаний штаб українських добровольчих батальйонів. Ми підписали декларацію, вона відкрита для підписання добровольчими підрозділами та волонтерськими організаціями «, - сказав Семенченко.

За його словами, під меморандумом нової структури вже поставили підписи керівники батальйонів «Кривбас», «Донбас», «Полтава», «Придніпров'я», «Січеслав», 20-го батальйону територіальної оборони, 37-й ОМБ, об'єднання афганців «Гідність і свобода», Автомайдану, ДУК «Правий сектор» та інші.

У той же час Семенченко зазначив, що разом з однодумцями наполягатиме на зміні керівництва Генерального штабу – якусь «спільну позицію» батальйонів він пообіцяв представити Верховній Раді 25 лютого..

Коментарі