•  

Батальйон «Полтавщина» провів спільні тренування з місцевим населенням

990
Батальйон «Полтавщина» провів спільні тренування з місцевим населенням

Вчора, 4 листопада, з ранку бойовики активно почали обстрілювати позиції українських військових - двічі в районі Павлопіля, а потім в районі населеного пункту Таврійське.

Вогонь вівся з важкої зброї: мінометів і «Градів». Крім цього використовувався вогонь танків з прямим наведенням. Танки, що відкрили вогонь були встановлені поміж цивільних будинків. В результаті чого наші військові не змогли відкрити вогонь у відповідь, щоб не завдати втрат мирним мешканцям. В результаті обстрілу один український військовослужбовець загинув та ще один знаходиться в лікарні у тяжкому стані.

«Бойовики тричі порушила умови Мінського меморандуму і тричі обстрілювали позиції українських військовослужбовців. На жаль, пролилася кров українського воїна і в 13 годині в районі Павлопіль з мінометів було обстріляно позиції наших солдат і мобілізований військовослужбовець Одеської області отримав важке поранення», - розповів офіцер прес-групи сектора «М» зони АТО Дмитро Горбунов.

Зважаючи на неодноразову інформацію про можливу атаку російсько-терористичних сил, українські військові продовжують зміцнювати свої позиції. Одним з подібних прикладів стали показові тренування батальйону «Полтавщина», що зараз дислокується в секторі «М» разом з мешканцями Маріуполю.

Вчення проводилося на одній з баз Збройних сил України.

Бійці удосконалювали ведення вогню з автоматів Калашникова, великокаліберного кулемета та гранатометів. Крім цього, вправлялися метанням гранатами. Відпрацьовували тактику знищення колісної техніки супротивника.

«Позитивні моменти - це те, що ось ці хлопці вони вже ніколи не зрадять, вони вже ніколи не зупиняться перед ворогом і у них ніколи не буде тіні сумнівів називатися себе українцями», - зазначив командир батальйону «Полтавщина» Ілля Кива. 

Коментарі