•  

Батальйони Полтавщини відмовилися від участі у «паралельному Генштабі»

440
Батальйони Полтавщини відмовилися від участі у «паралельному Генштабі»

Командири батальйонів МВС та Нацгвардії заявили, що не братимуть участі у створенні "паралельного Генштабу".

Про це йдеться в їхній заяві, оприлюдненій на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Підписанти заяви посилаються на доручення командирів добровольчих батальйонів та підрозділів МВС та Національної Гвардії України, серед яких названі батальйон «Полтава», полтавська рота «Мирний» та рота «Кременчук».

Бійці та командири добровольчих батальйонів та підрозділів, що були створені та несуть службу у МВС та Нацгвардії, заявили про вірність присязі народу України і готовність виконувати бойові задачі щодо захисту територіальної цілісності України.

"Ми принципово заявляємо про свою готовність виконувати накази президента - верховного головнокомандувача ЗСУ, міністра внутрішніх справ та наших командирів", - йдеться в повідомлені.

"Ми рішуче спростовуємо інформацію про участь добровольчих батальйонів у створенні так званого "Об’єднаного штабу батальйонів", який нібито сформований з командирів наших підрозділів", - заявили командири.

"Ми вважаємо, що пану Семенченку необхідно зайнятися реальною роботою щодо забезпечення боєздатності наших підрозділів в якості народного депутата і припинити свої щоденні популістські та ПІАРзаяви", - додали вони.

У заяві командири звернулися до українців, щоб наголосити на тому, що сьогодні головне завдання - згуртованість, твердість духу та віра в перемогу України.

Коментарі