•  

«Батьківщину» викрили у продажу посади міністра екології

660
«Батьківщину» викрили у продажу посади міністра екології

По всій видимості, парламентська фракція «Батьківщина» продала посаду міністра екології, яку зараз займає Ігор Шевченко. Таку думку у своєму Facebook висловила журналістка Наталі Соколенко, передає «Обозреватель».

«Про історію призначення міністра екології на прохання Злочевського за коняра Онищенко я знала в день призначення. Не те, щоб сумнівалася. Але отримати доказ все одно було неприємно. Це як ворожити, який в побуті Янукович, і побачити реально на відео з дня народження», - підкреслила вона.

ЗМІ вже не раз підкреслювали, що призначення Ігоря Шевченка на цю посаду, м'яко кажучи, завуальовано. Так, зазначається, що міністр жодного дня не опрацював з екс-прем'єром Тимошенко і навіть не входив до партійного списку очолюваної нею «Батьківщини».

Раніше журналісти оприлюднили інформацію про те, що за це призначення «Батьківщина» отримала 10 мільйонів доларів США ($ 3 млн відразу і ще 7 - протягом перших трьох місяців роботи міністра).

Покровителем Шевченко називають Олександра Онищенка (в минулому - Олександр Раджабовіч Кадиров) - депутата, бізнесмена, президента Федерації кінного спорту, господаря київського іподрому, заводчика коней і власника конкурсу «Міс Україна».

У парламенті минулого скликання Онищенко перебував у фракції Партії регіонів і голосував за скандальні закони 16 січня.

Коментарі