•  

Бажання скупатися в крижаній воді, ледь не скінчилося трагедією

1210
Бажання скупатися в крижаній воді, ледь не скінчилося трагедією

Сьогодні 19 січня весь православний світ святкує свято Водохреща. Однією з традицій цього свята є купання в ополонці. Вважається, що цього дня вода набуває цілющих властивостей і кожен, хто зануриться в крижану воду буде здоровим і сильним.

Цього року, зважаючи на досить теплу погоду, як для цієї пори, бажаючих скупатися в ополонці була величезна кількість. Купалися не лише дорослі, а й діти. Так під час освячення води й занурення у крижану воду біля Свято-Преображенського храму на річці Сухий Кагамлик в Кременчуці, бажаючих скупатися було настільки багато, що дерев’яний місток, який змайстрували спеціально для цього обряду, не витримав і зламався. На щастя, ніхто не постраждав, пише «Телеграфъ».

Крім того, інцидент не завадив продовжити купання. Співробітники рятувальної служби почали контролювати кількість людей на містку. Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, у всіх місцях масового проведення заходів з нагоди святкування Водохреща були організовані тимчасові рятувальні пости. У кожному районі органи місцевої влади заздалегідь визначили місця для купання громадян, по області таких 34, з них 2 в Полтаві.

Коментарі