•  

Бех більше не очолює поліцію Полтавської області. Голубий вагон рушив на Харків

15800
Бех більше не очолює поліцію Полтавської області. Голубий вагон рушив на Харків

Відсьогодні Олег Бех більше не керівник поліції Полтавської області. Начальник поліції України Сергій Князєв представить полковника керівником ГУ НП у Харківській області сьогодні по обіді. Про це стало відомо з офіційних джерел.

Виконувати обов’язки керівника ГУ НП у Полтавській області буде заступник начальника – полковник Андрій Замахін.

Раніше «ОБ» анонсував таку ротацію в лавах керівництва Полтавської області. У знак подяки видання підготувало Олегу Беху прощальний ролик «Голубий вагон», який миттєво набрав шалену популярність в інтернеті.

Для полтавців полковник Олег Бех запам’ятався тим, що підім’яв під себе «кондерів» і кришував їхні врізки в конденсатопроводи. Окрім цього причетний до вирубки лісів, крадіжки корисних копалин, виготовленні алкогольного сурогату, забезпечував справну роботу азартних закладів, а незадовго до звільнення організував політичне переслідування головреда «Бастіону» Сікалова на замовлення «Антинародного Фронту».

Видання повідомляло, що начальник поліції Полтавської області Олег Бех обзавівся новеньким позашляховиком Volvo перед призначенням головним поліцейським Харківщини. 

Коментарі