•  

Бех поставив свого «наглядача» в Кременчуці – старого друга по Одесі на BMW

7920
Бех поставив свого «наглядача» в Кременчуці – старого друга по Одесі на BMW

В кременчуцькій міліції з'явився куратор з Одеси Руслан Бірюков.

Руслан Бірюков є заступником начальника Полтавського обласного управління міліції, але буде жити і працювати в Кременчуці.

Нового керівника сьогодні 30 березня представив начальник облуправління міліції Полтавщини Олег Бех. Про це передає Кременчуцький Телеграф.

«Це не надбудова, посада заступника передбачена», - заявив Олег Бех на прес-конференції.

«Він (Бірюков) призначений для підвищення ефективності роботи» - додав Бех.

Згідно поясненню, яке запропонував Олег Бех «у його відповідальності буде підвищення ефективності підрозділів, які ведуть роботу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, незаконним обігом зброї, економічні злочини, в тому числі зловживання службовими повноваженнями, перевищення влади, отримання неправомірної вигоди, а також з такими злочинами, як автоугони, розбійні напади, грабежі та квартирні крадіжки».

Руслан Бірюков з Кременчука буде курирувати роботу шести підрозділів ГУ МВС області: Кременчуцького та Комсомольського міськвідділів, Кременчуцького, Кобеляцького, Глобинського і Козельщинського райвідділів.

Руслан Бірюков працював у податковій міліції, а після перевівся в одеське обласне Управління по боротьбі з організованою злочинністю, де працював разом з Олегом Бехом.

По Кременчуку Бірюков їздить на BMW, зареєстрованому на тестя.

Максим Кондратенко

Коментарі