•  

Без гарячої води на невизначений час залишили полтавців Головко, Мамай і уряд

5170
Без гарячої води на невизначений час залишили полтавців Головко, Мамай і уряд

Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» повідомило, що більшість жителів обласного центру не отримають гарячу воду «у ближній перспективі».

Найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, 36 була зупинена два тижні тому і мала поновити забезпечення міста гарячою водою наступного понеділка, згодом перезапуск перенесли на 5 червня.

Як пояснювали комунальники зупинка трапилась на плановий ремонт.

Але тільки коли підійшов час включати, чиновники назвали істину причину – чому полтавці сидять без води, і як тепер схоже, сидітимуть ще довго.

Газопостачальна організація «Полтавагаз» припинила газопостачання котельні. За словами головного інженера «Полтаватеплоенерго», Володимира Пасічка сталося це зовсім не у зв’язку з плановим ремонтом, а через відсутність ліміту газопостачання. І за наявною інформацією комунальників вони не збираються відновити газопостачання котельні після закінчення планового ремонту.

У підприємства немає можливості впливу на газопостачальну організацію – додали в «Полтаватеплоенерго».

Наразі невідомо в чому істина причина, чому Полтаві не відводять газ: чи то винуваті комунальники, «Полтаватеплоенерго» зараз бореться з аудитом тарифів, або – місцеві чиновники, чи – уряд з газівниками. Всюди мовчать. Зрозуміле одне – досі проблемою дієво ніхто не занепокоївся:

«Зараз ми готуємо листи і звертаємося до різних органів державної влади з проханням допомогти із вирішенням ситуації відновлення газопостачання котельні» - сказав Володимир Пасічок.

Полтавці обурені, кажуть якби знали від початку – уже б поставили бойлери. А наразі невідомо чого і чекати – які плани у чиновників.

Коментарі