​Без сумління та співчуття. Чому полтавці свідомо знищують екосистему? (відео)

ПОЛТАВА
12.10.2019, 05:14

З початку року в екосистемах Полтавської області сталося більше тисячі пожеж.

4 роки тому у селі Сем’янівка небайдужі мешканці Полтавського району за власні кошти висадили молодий ліс. Площа насаджень становила 15 гектарів. В екологічній ініціативі взяли участь не лише дорослі, але й діти.

Одначе вирости лісу не судилося. Невідомі свідомо підпалили зелені насадження. Згоріли не лише дерева, але й представники тваринного царства. Геннадій Сікалов, який активно турбується станом довкілля, вражений, що в нашому суспільстві існує чимало осіб, здатних на такі вчинки.

Загалом, за офіційними даними управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації цього року в екосистемах області сталося майже вдвічі більше пожеж, ніж торік. Пожежі на відкритій місцевості стаються або з необережності, або як наслідок байдужого до екології господарювання, або ж із свідомих варварських мотивів.

Геннадій Сікалов переконаний, що суспільну свідомість необхідно докорінно змінювати: ми повинні не тільки зберегти те, що отримали від батьків, але й передати його дітям у кращому стані.


Читайте також:
Полтава
Мешканець Великобудищанської громади до останнього подиху боронив рідну землю від загарбників. Тепер чоловік у Небесному Воїнстві України.
14:47
Полтава
Полтавським «зеленим ямщикам» слід брати приклад із колег по цеху. Але, коли бажання сприяти перемозі України немає, то воно і не з'явиться.
06:02
Полтава
У міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.
вчора, 12:18
Полтава
Чоловік рибалив в акваторії Кам'янського водосховища неподалік села Орлик Полтавського району. Тепер доведеться заплатити штраф.
вчора, 07:00
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23
Полтава
Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.
26 березня, 14:45