•  

Бездіяльність полтавської міліції і спектакль від «свободівців» зіграли на руку Кернесу

7270
Бездіяльність полтавської міліції і спектакль від «свободівців» зіграли на руку Кернесу

Кілька деталей, які дозволяють стверджувати, що сьогоднішній спектакль з цькуванням Кернеса під полтавським судом - це ні що інше, як продумана акція з умовною метою «Кернесу – волю». Частина присутніх під час безладу в суді напевне була використана всліпу, втім полтавська міліція і «свободівці», які відіграли ключову роль в створенні картинки «про загрожу життю Кернесу» - напевне працювали у зв’язці і за одне з одіозним регіоналом.

Бездіяльність міліцейських підрозділів Полтави, які повинні були забезпечити безперешкодне проведення судового засідання у справі Геннадія Кернеса сьогодні в Київському райсуді Полтави, призвела до того, що адвокати харківського мера врешті отримали саме те, що краще за все допоможе їм повернути судовий процес у вотчину Кернеса – Харків.

Повна бездіяльність полтавської міліції під час спектаклю з нападками людей у масках на Кернеса свідчить про спланованість, роботу міліції і провокаторів в одній зв’язці на благо Геннадія Кернеса.

Для початку міліція допускає на територію суду людей в балаклавах.

Молодиків в балаклавах правоохоронці продовжують ігнорувати навіть коли градус агресії доходить межі

Але міліція дозволяє їм запалити фаєри, безперешкодно пересуватися маршрутом Кернеса.

Згодом в Кернеса і випадкових оточуючих полетіли яйця.

Відсутність не тільки обшуку, але й бодай поверхневого огляду співробітниками міліції однозначно підозрілих осіб дозволяла пронести під суд будь-що. Не кажучи вже просто про заплющування очей на безлад під судом.

Одночасно міліціонерами планомірно створюється тиснява на вході до будівлі суду з журналістів і випадкових відвідувачів.

Це врешті і було використане – в Кернеса полетіли яйця. Запалали фаєри, проти яких міліція теж не заперечувала. Врешті це дало змогу адвокатам Кернеса стверджувати, що ситуація в Полтаві загрожує його безпеці.

Адвокати заявили, що агресивно налаштованих невідомих підпустили настільки близько, що ті ставили підніжки одному з захисників.

А тепер порівняйте сьогоднішню роботу правоохоронців на Кернеса – з тим, як місяць тому діяла міліція в простому полтавському дворі по Ляхова, 12а проти пересічних беззбройних жінок і стариків. Тут завданням міліціонерів було забезпечувати безперешкодну роботу незаконного будмайданчика.

Згодом Бех заявить що два автобуси спецпризначенців, а це під сотню чоловіків у повному облаштуванні, випадково проїжджали повз і вирішили по захищати громадський спокій.

Кордон через який і миша не проскочить. Отже вміють – коли за це доплатять.

А сьогодні могуття у бравих хлопців не вистачило. Стає зрозумілим, що міліціонери під керівництвом Беха вміють також лише робити вигляд своєї присутності – чим добряче підіграли Кернесу. Звісно – якщо доплатять.

Вже вдруге за місяць полтавська міліція під керівництвом Беха, відверто порушуючи закон і присягу, підіграє фінансово забезпеченим представникам минулої влади. Незаконний будмайданчик по Ляхова 12а, що захищала міліція розгорнутий фірмою «Архімета», яка належить депутату від КПУ Ігору Сірику. Політична приналежність і досягнення Геннадія Кернеса – представлення не потребують.

Ще одна цікава деталь спектаклю під назвою «відпустіть Кернеса додому» – в акції було задіяно чимало «свободівців», саме їх дії по умовно інший від міліції бік барикад підіграли харківському меру.

Коментарі