•  

Безоплатна правова допомога – міф чи реальність? (відео)

550
Безоплатна правова допомога – міф чи реальність? (відео)

Працівники регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги переконують, що кожен громадянин України може отримати юридичну допомогу з будь-яких питань.

Статистика показує, що кількість звернень до центрів безоплатної правової допомоги збільшується щороку. В першу чергу це говорить про те, що послуги кваліфікованих юристів нині не по кишені більшості українців. За офіційними даними майже 90 відсотків справ, які надаються безкоштовно, вирішуються в інтересах клієнтів.

Забезпечити надання правової допомоги повинна держава, адже це є її соціальна функція. В Україні право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією. Саме тому безоплатна правова допомога – не міф а реальність, переконує адвокат системи БПД Олена Ясницька.

Нерідко постають правові проблеми, вирішити які може тільки фаховий юрист. Серед найпоширеніших: оформлення права власності, спадщини, складання договорів, питання податків та інші. Але оплатити послуги адвоката може далеко не кожен – за різними дослідженнями, в Україні за межею бідності перебуває більшість населення країни.

Схоже

Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та ...

Суд «очистив» олігарха Коломойського від багатомільярдних боргів

З’ясувалося, що «баночковий» суддя-корупціонер із Сум був активним захисником режиму ...

Доля «Ferrexpo»: підприємство з Полтавщини знову стало фігурантом розгляду Верховного ...

Як суд може перетворитися на торги і якою є ціна ...

Коментарі