•  

Безоплатна правова допомога – міф чи реальність? (відео)

330
Безоплатна правова допомога – міф чи реальність? (відео)

Працівники регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги переконують, що кожен громадянин України може отримати юридичну допомогу з будь-яких питань.

Статистика показує, що кількість звернень до центрів безоплатної правової допомоги збільшується щороку. В першу чергу це говорить про те, що послуги кваліфікованих юристів нині не по кишені більшості українців. За офіційними даними майже 90 відсотків справ, які надаються безкоштовно, вирішуються в інтересах клієнтів.

Забезпечити надання правової допомоги повинна держава, адже це є її соціальна функція. В Україні право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією. Саме тому безоплатна правова допомога – не міф а реальність, переконує адвокат системи БПД Олена Ясницька.

Нерідко постають правові проблеми, вирішити які може тільки фаховий юрист. Серед найпоширеніших: оформлення права власності, спадщини, складання договорів, питання податків та інші. Але оплатити послуги адвоката може далеко не кожен – за різними дослідженнями, в Україні за межею бідності перебуває більшість населення країни.

Коментарі