•  

«Безрука» медсестра у справі Гохалтер «раптово» нажила інвалідність

4730
«Безрука» медсестра у справі Гохалтер «раптово» нажила інвалідність

Медсестра Полтавської міської дитячої клінічної лікарні, яка причетна до каліцтва дівчинки Альбіни Гохалтер, оформила собі фейкову довідку про інвалідність. Нагадаємо, через нефаховість медсестри та лікарського складу поліклініки, дівчинці Альбіні Гохалтер прооперували здорову нирку замість хворої. Ця справа набула всеукраїнського розголосу.

ЧИТАЙТЕ: Недбалість Лисака та полтавських лікарів ледь не вбила дитину. Розслідування «Останнього Бастіону»

Виявилося, що медсестра досі працює на своєму робочому місці. Крім того, недавно вона оформила собі ІІІ групу інвалідності з дитинства. Довідку про дитячу інвалідність доросла жінка отримала не в Полтаві, а в Лубнах Полтавської обл.

Ми з’ясували, що отримати довідку саме в Лубнах медсестрі допомогли родинні зв’язки. Дядько мед працівниці, адвокат Козленко, родом із Лубен. Козленко відомий тим, що захищав директора департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктора Лисака, коли той сидів у в’язниці.

Зазначимо, жоден працівник зі штату міської дитячої клінічної лікарні і департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації не покараний через каліцтво Альбіни Гохалтер.  

Коментарі