•  

Безвідповідальні: нардепи Полтавщини опинились в рейтингу найбільших «пустодзвонів»

2420
Безвідповідальні: нардепи Полтавщини опинились в рейтингу найбільших «пустодзвонів»

Система народного контролю «Слово і Діло» вирішила дослідити співвідношення персональних рейтингів відповідальності і безвідповідальності депутатів мажоритарників в регіонах із відповідним середнім показником серед мажоритарників по всій Україні. Найбезвідопвідальніший нардеп від Полтавщини – Бублик.

За даними системи народного контролю «Слово і Діло», станом на 24 квітня рівень політичної відповідальності депутата-мажоритарника Сергія Капліна склав всього 20%. Він виконав 10 із 50 своїх обіцянок.

Втім є на Полтавщині народні депутати які не дотягнули навіть до такого скромного результату.

Так Юрій Бублик виконав 5 обіцянок, але не виконав 17. Таким чином, це склало 68% його безвідповідальності.

Отже, виходячи з аналізу депутат став найбезвідповідальнішим у Полтавській області. До списку безвідповідальних також потрапили: Юрій Шаповалов (в процесі — 0; виконано — 0; не виконано — 1, що склало 100% безвідповідальності), Олег Кулініч ( виконано — 0; не виконано — 2, 10% в рейтингу), Тарас Кутовий ( виконано — 3; не виконано — 15), Костянтин Жеваго (виконано — 0; не виконано — 14).

«Слово і Діло відзначає, що в дайджесті не враховані деякі депутати, оскільки жодна з їх обіцянок не була виконаною, або ж не виконаною. Серед них: Костянтин Іщейкін та Андрій Река.

Дослідження такого співвідношення здійснювалось по всім регіонам, а формуючи персональні дані відповідальності і безвідповідальності бралися до уваги всі виконані чи невиконані обіцянки депутатів – мажоритарників.

Коментарі