•  

Беззаконня у міліції та владі. Чи є справедливість?

6820
Беззаконня у міліції та владі. Чи є справедливість?

4 місяці тому спецпідрозділ "Полтавщина", що діяв за вказівками Стрелюка, Головка й Козленка, побив людей, які захищали свою прибудинкову територію від нелегальної забудови. 

Тоді причину появи спецпризначенців в міліції пояснили так:

«До Полтавського міського управління міліції на телефон «102» надійшло повідомлення, що за вказаною адресою готується провокація, яка може вилитися у сутички між громадянами».

Разом з цим у відомстві не згадали, що саме в наслідок дій постраждали двоє людей – жінка та чоловік, в якого в наслідок сутички стався серцевий напад.

Події на Ляхова, 12 А, показали всій Україні, що дії міліції - не що інше, як беззаконня. За обіцяні кілька поверхів у новобудові, міліція захищала інтереси винятково забудовника. А як іще пояснити, що навіть за 4 місяці потому немає жодних слідчих дій? 

За даними «Останнього Бастіону» з джерела в УМВС області в охороні будмайданчика в міліцейській формі беруть участь бійці батальйону спеціального призначення «Полтава», співробітники київської охоронної фірми «Вен Бест». А в тітушках громадські активісти впізнали людей, які брали участь в «Антимайдані». Всі ховають обличчя від камер.

Фірма «Архімета», яка розгорнула будмайданчик належить Ігорю Сірику, народному депутату-комуністу минулого скликання.

Полковник міліції, який вийшов до громади й журналістів, пояснив скупчення озброєної міліції дзвінком до 102, мовляв «надійшло повідомлення про можливість заворушень тому«наряд» приїхав приглядати за громадським порядком».

При цьому на пропозицію протестувальників розвернутися і захищати жильців будинку від тітушок міліціонери відмовились.

Місцеві жителі згадують випадок, як кілька днів тому, міліція взагалі відмовилась приїжджати,коли на цьому ж місці невідомі напали і побили  Геннадія Бурлаку – активіста, що був проти розгортання забудови.

Висновок лише один. У міліції відбувається беззаконня, як і у всій владній вертикалі: від Мамая, Стрелюка, Головка й Беха, які мовчки спостергіали, як забудовник "Архімета" руйнував паркан Кадетського корпусу, як били людей, а тепер нічогоне роблять, аби проводилися слідчі дії й були покарані винні і які так само покривають винних і зараз. 

Така корупційна влада, що покриває один одного, не може бути справедливою для звичайних людей, які писали позови в міліцію, суди й листи на різні інстанції, але й досі не дочекалися, коли ж покарають винних і припинять нелегальне будівництво за адресою Ляхова, 12А. 

Люди чекають на відновлення справедливості!

Коментарі