•  

Бійці батальйону «Полтава» позиваються до УМВС за статус учасників АТО

3520
Бійці батальйону «Полтава» позиваються до УМВС за статус учасників АТО

Бійці батальйону "Полтава", що брали участь у бойових діях на Сході України до цього часу не можуть отримати статус учасника бойових дій. Правоохоронці зібрались домагатися справедливості через суд.

Група юристів, яку бійці винайняли за власний кошт, працює над судовим позовом. Відповідачем по справі стане Управління МВС України в Полтавській області, про це повідомила журналістка Олена Запорожан на сторінці Фейсбуку.

Мова йде про тих бійців, які несли службу в Нижній Кринці. Тоді 24 бійці разом з 25 "ВДВ" несли службу під щоденними обстрілами. За словами бійців, весь тягар забезпечення тоді ліг на плечі волонтерів та активістів. За їхніми словами це була найтяжча ротація батальйону.

Журналістка пише, що з того часу минув майже рік, а кілька чоловік з тієї групи досі не отримали статус учасника АТО:

«Це ті, хто звільнився з батальйону після цієї ротації. Звільнились переважно через стан здоров'я, не вимагаючи ні компенсації на лікування, ні пред'являючи претензій через те, що їхні керівники тоді буквально кинули своїх бійців напризволяще. Зараз же, вони вже кілька місяців не можуть добитись статусу учасника АТО. Бо відповідного наказу штабу АТО про те, що бійці були в Кринці не існує. Принаймні так їм пояснюють в УМВС».

Чиновники кожному з бійців пропонують їхати в штаб АТО і самим, в приватному порядку добиватись аби там визнали їхню ротацію.

Коментарі