•  

Бійцю з Пирятина українки з Америки нададуть 2 тисячі доларів

780
Бійцю з Пирятина українки з Америки нададуть 2 тисячі доларів

Пирятинцю Едуарду Сологору, який брав участь в АТО і якому після поранення ампутували ногу, американська громадська організація «Союз українок» передасть на лікування 2 тисячі доларів. Загалом хлопцю на лікування та реабілітацію потрібно 400 тис грн.

25-річний боєць пішов на війну в перших лавах мобілізації, охороняв кордон Харківської області. Хоча за станом здоров’я міг на законних підставах лишитися вдома, адже кілька років тому хлопець отримав серйозну травму п’яти.

До призову він три роки відслужив у Житомирській області десантником, після армії вступив до інституту, здобуває спеціальність еколога. Він любить природу, навіть у поганому знаходить красу. Едуард – віруюча людина, і навіть у такому важкому стані ствердує, що нічого просто так не буває, що Господь не дає нікому більшого тягаря, ніж можна витримати.

За яких обставин боєць отримав поранення, поки що є військовою таємницею. Праву ногу йому ампутували, ліву прооперували – крізь неї пройшов осколок. Але лікарі запевняють, що вцілілу кінцівку збережуть.

Фінансову допомогу бійцю можна надати, переказавши кошти на картку ПриватБанку: 4149 4978 0618 3465, Ольга Пінчук — бабуся Едуарда Сологора. 

Поліна ВИСОЦЬКА

Коментарі