•  

Більш ніж пів мільйона гривень зібрали міліціонери Полтавської області для підтримки своїх колег в АТО

110
Більш ніж пів мільйона гривень зібрали міліціонери Полтавської області для підтримки своїх колег в АТО

Заради того, щоб міліціонери Полтавщини, які несуть службу у зоні антитерористичної операції, мали належну матеріальну підтримку тилу, колеги з УМВС України в Полтавській області вирішили щомісяця добровільно виділяти кошти в розмірі одноденного заробітку, передає УМВС України в Полтавській області.

За інформацією відомства, до доброчинної справи залучився практично весь особовий склад міліції області. З початку акції правоохоронці вже зібрали понад півмільйона гривень. Зібрані кошти використовуються для придбання всього необхідного для бійців у зоні АТО.

Все замовлене колегами оперативно закупляється та доставляється на схід за місцем потреби. Рішення приймається миттєво спеціально створеною комісією з числа правоохоронців.

Прибутки й видатки відкриті для кожного працівника міліції на внутрішньому сайті, розробленому управлінням інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС Полтавщини. Кожен міліціонер у внутрішній мережі може чітко побачити: хто скільки здав коштів; коли й що за них придбано; коли, де й кому передано. Тобто все прозоро й зрозуміло.

Коментарі