•  

Більшість полтавців зустріли Новий рік в сімейному колі

1540
Більшість полтавців зустріли Новий рік в сімейному колі

Вдома з родиною або друзями за традиційним святковим столом зустріла Новий рік абсолютна більшість полтавців, що опитав «Останній Бастіон».

Цього разу з 31 грудня на 1 січняв Полтаві вперше за багато років біля центральної ялинки на площі Гоголя офіційно не влаштовувались загальноміські гуляння: не проводився традиційний концерт, не було сцени, не працювали торгові точки.

Проте як розповіли полтавці, дехто, передусім молодь, все ж прийшли зустрічати Новий рік на центральній ялинці. Музичний супровід організовували самотужки – ті, хто приїхав на автомобілях включили автомагнітоли. Гарячливі напої чимало містян принесли з собою.

Хоча вже вдень і ввечері першого січня до ялинки прийшли набагато більше людей, а святкування відзначалось культурнішою і стриманішою поведінкою аніж вночі.

При цьому обласне ГУ МВС відзвітували, що новорічна ніч і 1 січня в області пройшли спокійно, не зафіксовано важкий злочинів та інших надзвичайних подій:

«З 31 грудня 2014 року і до 10:20 2 січня 2015 в області не зареєстровано жодної надзвичайної події чи важкого злочину. На всіх масових заходах було весело і без проблем».

Ще один незмінний атрибут свята, петарди та феєрверки, цього року в Полтаві теж потрапили під заборону через події на сході держави. Напередодні міський голова закликав полтавців бути стриманішими, відзначаючи Новий рік: заявив, що не буде ані феєрверків, ані розваг біля головної ялинки міста. Незважаючи на цей факт, деякі городяни у новорічну ніч все одно «відстрілялись», тим самим порушуючи заборони та прохання. За словами полтавців «вибухи» було чутно з опівночі до п’ятої ранку 1 січня.

Примітно, що опитування стосовно використання піротехніки, яке полтавці самі організували у соцмережі і зібрало кількасот відгуків показало, що тільки трохи більше п’ятої частини містян не підтримують заборону.

Коментарі