•  

Біометричні закордонні паспорти відміняються?

220
Біометричні закордонні паспорти відміняються?

Не зважаючи на всі запевнення представників Управління Державної міграційної служби і особисто Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, закон про видачу документів для виїзду закордон нового зразку не зміг вступити в свою дію, як це передбачалося раніше з 1 січня 2015 року.

В Полтавському відділенні Державної міграційної служби анонсували, що подати документи для оформлення біометричного паспорту стане можливим в перший робочий день 2015 року, а саме 5 січня, проте цей процес відтерміновується. Наразі в прес-службі ДМС України стверджують, що оформлення документів нового зразка розпочнеться 12 січня. До цього часу буде продовжуватися підготовка технічного оснащення та навчання фахівців. Масове оформлення закордонних паспортів з електронним чіпом по всій Україні прогнозовано розпочнеться с середини лютого.

«Юридично видача почалася з 1 січня, але технічно документи на їх оформлення не приймаються через новорічні свята, але 12 січня вже можна буде подати документи. Ми сподіваємося, що до 20 січня обладнання по збору біометричних даних прийде в Україну і ми обладнаємо необхідні 600 місць, щоб робота проходила в повному обсязі», — заявив керівник прес-служби ДМС Сергій Гунько.

Коментарі