•  

Битва річкових команд у Горішніх Плавнях – товарняк між «Ворсклою» і «Дніпром»

1320
Битва річкових команд у Горішніх Плавнях – товарняк між «Ворсклою» і «Дніпром»

Полтавська «Ворскла» сьогодні розігрує товариський матч із «Дніпром» в Горішніх Плавнях.

Зараз клуби національної першості мають двотижневий відпочинок через ігри національних збірних, тому полтавська «Ворскла» вирішила розбавити свій тренувальний процес товариським матчем далеко з не найслабшим суперником. Тому ворскляни вирішили домовитися з «Дніпром» про гру, умовою ж останніх було організація зустрічі на нейтральному полі. Цю проблему команда Сачка вирішила швидко і саме тому сьогодні о 14:00 колективи зустрілися в очному матчі у Горішніх Плавнях на СК «Юність», де грає свої матчі місцевий «Гірник-Спорт», який виступає у Першій лізі.

Цього сезону команди вже грали між собою (1:1), тому для «Ворскли» вже не стане сюрпризом оновлений «Дніпро», який цьогоріч пережив глобальну перебудову. Як відомо, команду залишили майже усі досвідчені виконавці, які не бажали грати за клуб, котрий розпадався прямо на очах. Колишні футболісти дніпровської команди роз’їхалися по усій Європі, а новому тренерові Дмитру Михайленку доводиться будувати зовсім новий колектив з майже 100% оновленим складом виконавців із дублю.

«Ворскла» ж переживає нелегкий період – полтавці програли у трьох матчах поспіль і покинули першу шістку команд, посідаючи 7-у сходинку, відстаючи від донецького «Олімпіка», котрий на місце вище й обігнав полтавців на 4 очки. Сьогоднішня гра – хороший шанс для Сачка і команди абстрагуватися від минулих провалів. Місце проведення матчу зіграє позитивну роль, оскільки не кожен день горішнеплавненський любитель футболу побачить футбол такого ґатунку.

Усього команди зіграли між собою 42 матчі, в яких 10 разів «Ворскла» обігрувала «синьо-біло-блакитних», 18 – програвала, і 14 разів клуби завершували матчі внічию. Перша гра між суперниками відбулася 20 років тому, 17-го серпня 1996-го року, тоді гра у Дніпрі завершилася 1:1.

Як повідомили журналістам «Останнього Бастіону» у прес-службі «Гірника-Спорт», пряма трансляція матчу планувалася, але в останній момент з’явилися проблеми з транслятором. Тому уболівальники з Полтави та Дніпра зможуть спостерігати за грою у текстовому режимі на офіційних сайтах команд.

Віталій Кравченко 

Коментарі