•  

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «Збудуємо щасливе дитинство наших дітей разом»

1650
БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «Збудуємо щасливе дитинство наших дітей разом»

ГО «Останній Бастіон» розпочинає благодійну акцію «Збудуємо щасливе дитинство наших дітей разом». Акція триватиме до 1 червня і закінчиться встановленням пісочниць на ігрових майданчиках міста. Того року «Останній Бастіон» робив такий проект самотужки, закупивши піску на 683 тис. грн. Проте багато з місцевих, не долучившись до трудових робіт проекту, не цінували отримані результати, носивши пісок, що призначався на ігрові майданчики, собі додому на власні потреби.

Цього року ми хочемо довести всім, що наша сила – в єднанні. Тільки разом ми зробимо наше життя кращим, а дитинство наших дітей – яскравим, цікавим і повноцінним. Лише в колективній роботі, де задіяні всі члени суспільства, пізнається справжня вартість праці.

Отож, ГО «Останній Бастіон» розпочинає підготування до масштабної благодійної акції, долучитися до якої може кожна небайдужа сім’я, дім, двір, колектив. Ми допоможемо вам організувати красивий дитячий майданчик, зробивши велику й гарну пісочницю для дитячих ігор. Усе, що потребується від вас – заявка, надіслана на наш офіційний сайт bastion.tv, або на наш паблік у соцмережах Вконтакті та Фейсбуці (посилання на пабліки є на офіційному сайті).

У заявці ви маєте вказати, що ви своєю громадою вже зробили, для покращення дитячої території (викорчували траву, прибрали каміння, облаштували територію, зробили місце для майбутньої пісочниці тощо) і додати кілька фото отриманих вами самотужки результатів. Ми допоможемо вам зробите наступні кроки, а також завеземо якісний пісок.

Також подати заявку можна зателефонувавши координатору акції. Контакти:

0952469918

0635581588

Координатор від ГО «Останній Басітон» Сергій.

Наша благодійна акція не буде піар-ходом, де ми привеземо все готове, і під зйомки камер віддамо й подаруємо громаді. Ми допомагаємо вам утілювати гарні ідеї. Робімо дитинство наших квіточок-дітей щасливим.

Із повагою, голова ГО «Останній Бастіон»

Геннадій Сікалов

Коментарі