•  

Благодійна організація «Світло надії» відсвяткувала своє 15-річчя

380
Благодійна організація «Світло надії» відсвяткувала своє 15-річчя

Вчора, 9 грудня, у Полтавській галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка пройшло святкування 15-річчя Благодійної організації «Світло надії».

Ця благодійна організація була заснована ще в 1999 році. Від самого початку робота організації була спрямована на допомогу ВІЛ-інфікованим, хворим на СНІД, а також наркозалежним та їх родинам. Із кожним наступним роком «Світло надії» розширювала спектр своїх послуг і покращувала їх якість для клієнтів, передає прес-служба міськради.

Сьогодні організація співпрацює з іноземними спонсорами та неурядовими організаціями, її партнерами виступають українські та міжнародні структури. Широкий спектр послуг БО «Світло надії» допомагає вирішувати соціальні питання і всебічно впливати на епідемії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та гепатиту С. Ключовими напрямами роботи організації є всебічна допомога ВІЛ-позитивним, наркозалежним, хворим на туберкульоз та гепатит, звільнених із місць позбавлення волі, безхатченкам, жінкам та дітям, що опинилися в кризових життєвих ситуаціях.

За 15 років своєї плідної роботи ця організація стала професійнішою, розширила спектр своєї діяльності, а найголовніше – допомогла сотням людей. 

Коментарі