•  

Благодійність тепер порок (?). Провокація «Останнього Бастіону».

6380
Благодійність тепер порок (?). Провокація «Останнього Бастіону».

Сьогодні на адресу «Останнього Бастіону» зателефонував невідомий чоловік, який назвався батьком дитини зі садочку №34, що розташований по вул. Ціолковського, 44. Чоловік не назвав свого ім’я, проте висував претензії в піарі «Останнього Бастіону» й заявляв, що ми подаємо недостовірну інформацію. 

Збурило інкогніто те, що в статті «Садочок №34 «Журавлик» у Полтаві отримав дитячий майданчик!", яка сьогодні вранці була опублікована на нашому сайті, не було фото того самого садку, але це пів біди! Чоловік почав доказувати, що батьки встановили пісочниці та завезли піску за свій рахунок(!), а «Бастіон» банально піариться, не доклавши жодних зусиль та не надавши допомоги в облаштуванні «Журавлика», та ще й виклав не ті світлини.

Після цієї розмови з невідомим провокатором, координатор від «Бастіону» зв’язався з директоркою дитсадка та батьками, які вчора безпосередньо брали участь у встановленні нового майданчика та переконався, що жодної копійки з батьків ніким і ні на які потреби не було стягнуто.

Висновок: майданчик із пісочницею та піском, який УЧОРА БЕЗКОШТОВНО встановили активні батьки та ГО «Останній Бастіон» у «Журавлика» є.

Якщо вас, шановний чоловіче, обурила відсутність фото, ми надаємо вам світлину, на якій відбувається процес підвезення піску:

І вкотре зазначаємо, що робимо дитячі майданчики не для піару, ми не позуємо для фотокамер і не будемо, на відміну від «Толоки» чи «Совісті», розклеювати фото результатів нашої роботи по всьому місто. А підсумки нашої спільної з сотнями активних полтавців праці, ви можете побачити, завітавши за адресою дитсадка «Журавлик» або 25 інших заявок за адресами вул. М.Бірюзова, Комарницького, Кучеренка, Половка тощо.

Тож ретельніше готуйтеся до наступних провокацій, шановні. Ті, хто чинить по-совісті, завжди відповість за свої слова та дії.

Із повагою, команда ГО «Останній Бастіон». 

Коментарі