•  

«Блок Повний П ...»: Луценко отримав з Маріуполя адекватну відповідь на свою неадекватну нісенітницю

990
«Блок Повний П ...»: Луценко отримав з Маріуполя адекватну відповідь на свою неадекватну нісенітницю

Заява Юрія Луценка, який повернувся до керівництва фракцією «Блок ПП» про те, що в Маріуполі, Лисичанську та Красноармійську «неможливо провести місцеві вибори ... з точки зору безпеки це дуже ризиковано", не пройшла повз увагу тамтешніх виборців.

Відомий далеко за межами Маріуполя волонтер і блогер Ярослав Матюшин відреагував на побоювання Луценко в своєму неповторному стилі:

«У стрічці промайнуло посилання на інтелігентні окуляри пана Луценка, які вважають, що в Маріуполі проводити місцеві вибори небезпечно. Мовляв, прифронтова зона, піф-паф, давайте почекаємо.

Шо ви говорите! А, б ... ь, вибори президента в цьому самому місті, коли по його вулицях текла соціальна каналізація «ДНР», проводити була не небезпечно. Коли люди приходили на виборчі дільниці, де панувала напружена «атмосфера» очікування «абізян з калашами» - це було не небезпечно?

... Дорогий шоколадьє, Ваша кадрова політика на місцях, ця HR-всеїдність - це просто цвіль ферма для ригоблока. А колишніх регіоналів, як і повій, не буває. Восени країна метафізично перетвориться на сир «дор-блю» - жовто-блакитний, з блакитною цвіллю ...

Ваш кондитерський геній виткав політичне полотно з двома тонкими місцями, імхо. Це, як уже згадувалося вище, нерозбірливий рекрутинг і відсутність репресій до якірним представникам старого режиму. Вам би якогось Торквемаду в силові відомства - хоч виправдали б лейбл «junta». З таким підходом нам не потрібна реформа за принципом муніципальної поліції - у кожного феоду на службі свої міністерські Йовбак.

Це якесь кармічне западло на загальнодержавному рівні. Синдром Ющенка ...

Шановний гаранті! Якщо Янукович стрибав по межигірським пеньках, то Ви, здається, бігаєте по автентичних українських граблях. Досить вже лупити держаком по тестикулах. Цей біль віддається всій країні» (кінець цитати).

«Обком» теж хотів би почути від пана лідера фракції «Блок Повний П ...» відповідь на наступні питання: а чи не було «небезпечно» в 2014-му році вибирати у Верховну Раду чоловіка Натахи Королевської - в толком так і не "зачищеному» Слов'янську? А Фіму Звягільського - виборчу дільницю якого здебільшого був на окупованій «бандитами» території, і лише трохи - майже в окопах на лінії фронту? А в тому ж Маріуполі проводити вибори-2014 - коли ще від Широкино бандити не відійшли?

Посилання на джерело: http://obkom.net.ua/news/2015-07-16/0912.shtml

Коментарі