•  

Богдан Гаврилишин - вивчення міжнародного досвіду у програмі - «Молодь змінить Україну».

770
Богдан Гаврилишин - вивчення міжнародного досвіду у програмі - «Молодь змінить Україну».

Учора відбулася зустріч Богдана Гаврилишина з лекцією «Молодь змінить Україну»перед полтавською аудиторією. Богдан Дмитрович - це український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат. З 1988 року працює на громадських засадах в Україні, а з 1992 – радник Президентів України, прем'єр-міністрів, голів Верховної Ради. Один з учасників ініціативної групи «Першого грудня».

У Художньому музеї імені Ярошенко, Богдан Гаврилишин розповів полтавцям про свою програму фонду "Молодь змінить Україну".

Ініціатор та ідейний натхненник програми Богдан Дмитрович переконаний, що потенціал України є надзвичайно великим завдяки людському капіталу і природним багатствам. Але для того, щоб країна максимально використала цей потенціал, потрібна трансформація всіх органів влади, економічної і соціальної систем, політики щодо навколишнього середовища (біосфери).

Основна мета програми – створення критичної маси молодих людей, які є рушієм змін і можуть здійснити трансформацію України.

Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція, а також Польща – це шість найбільш ефективних, "здорових" європейських країн, досвід яких допоможе молоді – учасникам програми – побудувати нову якісну державу – Україну.

На лекції Богдан Дмитрович поділився цінним досвідом Європейських країн, щодо використання потенціалу молодих людей, а саме наголосив, що починати треба з себе, і негайно. Також розповів про те, що людина - це невід’ємна частина Біосфери і що ми, люди, повинні берегти і співпрацювати з довкіллям. Також Гаврилишин наголосив на тому, що влада в країні змінюється, а її сутність - ні! Тож Богдан Дмитрович наполягає на критичній діяльності саме молодих людей, їх ініціативності й амбітності. Лектор закликав аудиторію Полтави змінювати себе, а отже - змінювати країну, бо все тільки в наших руках! 

Володимир Терновий 

Коментарі