•  

Боєць змішаних єдиноборств Нурмагомедов розповів про тортури в поліції Дагестану: "Вони входять до законів РФ?" 

990
Боєць змішаних єдиноборств Нурмагомедов розповів про тортури в поліції Дагестану: "Вони входять до законів РФ?" 

Популярний боєць змішаних єдиноборств Хабіб Нурмагомедов повідомив, що його друга катують у поліції Дагестану.

За словами бійця, його товариш був побитий представниками правоохоронних органів за небажання зізнаватися в підпалі адміністрації Рутульського району Дагестану, якого він не скоював.

"Людина, яку ви бачите на фотці, це мій друг Кулієв Аким. Я знаю його з дитинства, насамперед, як дуже хороброго Чоловіка. Ті, хто його мучили і катували, впевнений, переконалися в цьому. З нього знущаються не перший день, і під час чергових тортур він розпоров свій живіт, кажучи, що не підпише того, що не робив", - написав Нурмагомедов в Інстаграмі, опублікувавши фотографії.

За інформацією Triboona,підпал адміністрації було здійснено ще 14 вересня. Разом з Акимом Кулієвим, який є сином заступника глави Рутульського району Дагестану, підозрюються троє його друзів. Обвинувачені також розглядаються у справі про зберігання наркотиків і боєприпасів. Родичі підозрюваних вважають, що все це було підлаштовано.

Як повідомляє "Кавказ. Реалии" 4 листопада затримувати обвинувачених з Махачкали на військових авто прибули близько 70 силовиків з ОМОНу та членів з протидії екстремізму.

"Сусідам сказали, що всередині є озброєне небезпечне угруповання, це виходить: я, мій чоловік і двоє наших маленьких дітей - два роки і п'ять років. Їх було десь 30 людей в масках і 6-7 в цивільному. Спочатку все обшукали, забрали 350 тисяч рублів, наш дохід від заправки (АЗС). Причому вони знали, де були гроші, а потім ми дізналися, що до того, як прийти до нас, вони приїхали на саму заправку і забрали там 100 тисяч. Потім вони підкинули чоловікові наркотики , увікнули камеру, покликали своїх понятих і типу згідно із законом почали знову обшукувати", - сказала дружина Кулієва.

У своєму пості Хабіб звернувся до політиків і спортсменів для того, щоб висвітлити ситуацію. Боєць UFC закликав вирішити інцидент через суд.

"Якщо людина зробила якийсь злочин, ну так судіть її за ЗАКОНом РФ, в чому проблема взагалі? Нехай СУД розсудить, винні вони чи ні. Чи тортури Людей входять до Законів РФ?" - написав Хабіб.

Зі свого боку прес-служба МВС Дагестану спростовує інформацію про тортури.

"Ніхто їх не катував. Ми в курсі (.цих заяв) і готуємо матеріал за цими повідомленнями. Звичайно, не катували. Що за тортури? Потім надамо фото і відеоматеріали, що насправді сталося", - повідомив представник відомства.

Управління Федеральної служби виконання покарань у Дагестані й Республіканська громадська спостережна комісія коментарів з цього приводу не дали.

Коментарі