•  

"Брага", самогон, спирт та самогонні апарати - результат одного дня рейдів на Миргородщині

2530
"Брага", самогон, спирт та самогонні апарати - результат одного дня рейдів на Миргородщині

Шістдесят літрів «браги», близько 7 літрів самогону, самогонний апарат та 22 літри розбавленого спирту виявили та вилучили Миргородські дільничні за один день рейду.

Працівники міліції призупинили діяльність двох місць виготовлення та реалізації фальсифікованих спиртосумішей.

55-річний миргородець в приватному секторі міста, в своєму господарстві розгорнув незаконний бізнес. Чоловік виготовляв домашню оковиту та продавав усім охочим. За півлітрову пляшку сивухи брав близько 20 гривень. Правоохоронці вилучили у порушника понад шістдесят літрів «браги», близько 7 літрів фальсифікованого алкоголю та самогонний апарат.

За збут спиртосуміші до відповідальності притягнено іншого мешканця Миргорода.

47-річний чоловік реалізовував місцевим жителям розбавлений спирт. Близько 22 літрів «підробки» міліціонери вилучили.

«Заходи щодо протидії пияцтву і самогоноварінню нами проводитимуться і надалі, - говорить начальник Миргородського міськвідділу полковник міліції Володимир Река. З початку року за порушення антиалкогольного законодавства дільничними притягнуто до відповідальності 17 осіб. Вилучено близько 70 літрів сурогатного напою та 3 апарати для виготовлення самогону. На правопорушників накладені чималі штрафи. Наразі плануємо проводити подібні рейди з залученням громадських активістів та місцевих журналістів».

Коментарі