•  

Брифінг Геннадія Сікалова, лідера ГО "Останній Бастіон" із журналістами й активістами

3960
Брифінг Геннадія Сікалова, лідера ГО "Останній Бастіон" із журналістами й активістами

Сьогодні, 1 липня, відбувся брифінг лідера ГО «Останній Бастіон» та головного редактора цього видання Геннадія Сікалова у форматі відкритого діалогу з журналістами й активістами міста.

Питання, що були винесені на обговорення – це найбільш резонансні й суперечливі події, що сталися в Полтаві протягом попереднього місяця. На початку Геннадій Сікалов вкотре акцентував увагу на роботі журналістів, адже саме спільними зусиллями «Останнього Бастіону», його активістів та багатьох полтавських журналістів вдалося підняти на всеукраїнський рівень справу скалічення Альбіни Гохалтер – дівчинки, яку мама привезла лікувати до Полтави. Наразі дівчинку виписали й відправили на лікування-реабілітацію до Миргорода. Лідер «Бастіону» зазначив, що Олег Бех й Андрій Пісоцький надали путівку дівчинці та її матері, але це, по-перше, спізніле рішення, а по-друге, це спроба за кілька тисяч гривень із державного бюджету відмити своє реноме.

«Проблема не тільки в тому, що скалічили цю дівчинку, - говорить Геннадій Сікалов, - проблема в медицині як галузі та в усіх галузях, що стосуються суспільства».

«Уже маємо зворотну відповідь: зусилля громади мають свою ціну і влада змушена, хоче вона чи не хоче, дослухатися до думки громади», - зазначає лідер ГО «Останній Бастіон».

Натомість, маємо факт залякування та неприхованих погроз на бік активістів. Так, Ігорю Головатому, пообіцяли «умитися кров’ю», якщо він не припинить відстоювати свою позицію протесту проти неправомірних дій Лисака та Курилка.

«Ви пам’ятаєте вислів: «Своїм – усе, ворогам – закон». Подивіться на дії «недопрокурора» Стрелюка, який жаліється на корупцію і, водночас, своїм підписом закриває кримінальні справи, отримавши хабаря. У цій державі, й у Полтавській області зокрема, відбувається правове свавілля і з боку міліції, і з боку прокурора, і з боку суддівської системи».

«Якщо зараз мовчати, потім робити вже нічого не доведеться. Усе зроблять за нас».

«Я бачив багатьох начальників УМВС, але такого, який би сказав на прес-конференції : «Не гони лошадей», - такого я взагалі не бачив»

«Влада чекає від нас суїциду, що люди не будуть відстоювати свої права, а візьмуть зашморг і повісяться. Із мого боку для вас суїциду не буде, шановні чиновники. У нас є 1,2, 3, є 5 статті Конституції. Єдина влада в країні – народ. Коли держава не захищає фундаментальні права та цінності, люди самі мають захищати свої права».

«Подивіться на долю людей, які не дають хабаря цій корупційно-злочинній системі – їх просто викидають на вулицю», - зазначив Геннадій Сікалов стосовно нелегального виселення людей по вул. Київське Шосе, 56. ГО «Останній Бастіон» підтримує людей і разом із ними та всіма небайдужими полтавцями збирається висловити свою позицію та відстоювати права в п’ятницю, 3 липня, о 12 годині біля «Мисливця» навпроти «Епіцентру» (вул. Київське Шосе, 41). Додатково про волевиявлення дивіться незабаром на нашому сайті та в мережі ВКонтакте та Фейсбук.

Ми всі, люди – це і є останній бастіон нашої країни. У нас лише одне життя. Ми готові для радикальних змін», - наголошує лідер ГО «Останній Бастіон».

Коментарі