•  

​Будівництво на Ляхова, 10 – одне суцільне порушення

3980
​Будівництво на Ляхова, 10 – одне суцільне порушення

За правилами забудови та за генпланом забудови мікрорайону, передбачалося будівництво трьох ОКРЕМИХ будинків на виділеній міською владою території, тобто, за законом на місці Ляхова, 10, мають бути ТРИ ОДНОПІД’ЇЗНИХ будинки, п’яти, семи та восьми поверхів відповідно, а не одна дев’ятиповерхівка, що порушує норми прибудинкової території, пожежної безпеки та перешкоджає доступу сонця до мешканців будинку за адресою Ляхова, 12А.

Так було погоджено головним архітектором міста Вадимовим В.М.і ніяких змін у проект та документи на будівництво відтоді ніхто не робив.

Натомість ТОВ «Архімета» на виділеній міською владою ділянці для будівництва споруджує ОДИН ЛІНІЙНИЙ будинок із порушенням усіх правил, оскільки два лінійних будинки поруч зводити не можна. До того ж відстань між двома лінійними будинками має бути ПІВТОРИ ВИСОТИ одного будинку. За нормами, відстань між будинками Ляхова, 12А, і Ляхова, 10, який зараз будує ТОВ «Архімета» має бути 45 метрів.

Що ж насправді? Відстань між окремими квартирами сусідніх лінійних будинків становить 12 метрів.

То куди після цього дивиться всевидюче око міської влади, прокуратури, УМВС та управління містобудування й архітектури в Полтаві, якщо не помічає відверто незаконних дій компанії депутата Сірика? 

Коментарі