•  

Бурбак засвітився у Чернівцях на елітному позашляховику за 3 мільйони гривень

1210
Бурбак засвітився у Чернівцях на елітному позашляховику за 3 мільйони гривень

Днями у мережі з’явилося відео на якому голова парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак у Чернівцях сідає за кермо елітного позашляховика «Мерседес».

Звісно це добре коли людина достатньо заробляє і може дозволити собі авто, вартість якого коливається в межах 100 тисяч доларів (від 2,5 до 3 мільйонів гривень).

Але Максим Юрійович періодично любить повторювати, що у нього практично не має статків: живе він виключно на одну депутатську зарплату, постійно отримує значні кошти з державного бюджету на оренду квартири в Києві, а з транспортних засобів в його декларації фігурують старенькі «Жигулі» і ніякого «Мерседесу» там не має. Елітний автомобіль не записаний і на дружину Максима Юрійовича, яка є успішним підприємцем, як це часто буває в таких випадках.

В принципі, можна було б припустити, що Максим Юрійович вирішив трохи підзаробити грошенят та попрацювати водієм у свого однопартійця, мера Олексія Каспрука, який сідав у позашляховик в якості пасажира. Однак, і в декларації Олексія Павловича ця машина тежне зазначена.

Сподіваємось незаангажовані та незалежні представники громадського руху «Чесно», які зазвичай моніторять декларації українських та чернівецьких політиків, зацікавляться історією походження елітної автівки «фронтовика».

А поки найбільш очікуваний і прогнозований сценарій – це поява найближчим часом у підконтрольних «Народному фронту» буковинських ЗМІ ексклюзивних коментарів Бурбака, що позашляховик записаний на якихось його дальніх родичів, вони успішні і гарно заробляють, а він просто взяв машину покататися…

Коментарі