•  

Колишній нардеп від Полтавщини закликає «завершити вибори в першому турі»

300
Колишній нардеп від Полтавщини закликає «завершити вибори в першому турі»

Голова ПООТ «Просвіта», народний депутат 4-х скликань Микола Кульчинський звернувся до полтавців із закликом  завершити вибори уже в першому турі. Тобто обрати Президента України 25 травня. Він  переконаний, що в умовах фактичної окупації країни, нестабільної внутрішньої ситуації це вкрай для збереження миру і спокою в країні, подальшого руху уперед. 

 

«Тяжкий наш український шлях... Неймовірними зусиллями український народ скинув з себе ярмо, що його руками кримінальної зграї Віктора Януковича вже майже накинула Росія на наші козацькі плечі. Бо імперія не мислить себе без поневоленої України, блудних синів якої завжди вона хоче бачити на імперських підтанцьовках.

Вічна слава Героям Майдану, що полягли за нашу свободу! І єдино можливий пам’ятник їм, якого б вони хотіли, я в цьому глибоко переконаний, це наша українська єдність. Єдність в контексті розуміння загрозливості неоголошеної Росією війни для самого існування держави, і єдність у прагненні перемогти, не допустити окупантів на рідну землю, так густо политу кров’ю наших батьків, дідів, прадідів, а тепер уже й побратимів.

Одним, і надзвичайно важливим, елементом нашої перемоги є президентські вибори. Вже всім зрозуміло, що переможе той, хто вже сьогодні заручився найбільшою довірою та підтримкою з боку людей. В умовах фактичної окупації вкрай необхідно завершити вибори в першому турі. Зараз не до ідейних відмінностей тих чи інших кандидатів від демократичних сил. Спочатку — збереження української державності, а все інше лишімо на потім. Не нехтуймо історичним досвідом ХХ століття, коли роз’єднаність українців, бо частина з них повірила Москві, призвела до окупації України комуністичною Росією і до нечуваних в історії людства страждань нашого народу.

На мій здоровий глузд — це має бути очевидним для всіх — і виборців, і самих кандидатів. Настануть парламентські вибори і кожен зможе обрати собі політичну силу, згідно своїх політичних уподобань. Сьогодні я закликаю проголосувати за Петра Порошенка і завершити вибори 25 травня. Так велить час і по-іншому просто не повинно бути».

 

 

Коментарі