•  

Бюджет Полтавської області на 2015 рік прийнято

2530
Бюджет Полтавської області на 2015 рік прийнято

Сьогодні під час 26-ї позачергової сесії Полтавської Обласної ради VI скликання було ухвалено проект обласного бюджету на 2015 рік.

До останнього моменту було невідомо, чи буде прийнято рішення, адже кількість депутатів, які прийшли на сесію була критично низькою. У електронній системі Рада було зареєстровано трішки більше половини депутатів. Проте для ухвалення рішення голосів вистачило «за» проголосувало 70 депутатів, один виступив проти і один утримався.

В своїй доповіді директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка розповів основні принципи формування обласного бюджету. Так, без урахування дотацій, субвенцій та власних надходжень, планується що дохід обласного бюджету складе 564,9 мільйонів гривень, що становить суму на 28,2% менше, чім фактично отримали в 2014 році. Загальний обсяг дохідної частини обласного бюджету затвердили в розмірі 3 мільярдів 679 мільйонів гривень. Доходи загального фонду складатимуть 565 млн. грн., з яких 65% - це податок на доходи фізичних осіб. Загальний обсяг видатків в 2015 році з обласного бюджету планується в розмірі 3 мільярдів 700 мільйонів гривень, що на 11% більше ніж у минулому році.

Бюджет 2015 року буде на 300 мільйонів більшим за минулорічний, проте як заявили депутати облради, враховуючи підвищення цін та вартості комунальних послуг майже вдвічі, регіон збільшення бюджету не відчує.

Марина Левчук

Коментарі