•  

Центр допомоги безхатькам запланували відкрити в Кременчуці

220
Центр допомоги безхатькам запланували відкрити в Кременчуці

Представники Кременчуцької міської ради розповіли про перспективу відкриття центру допомоги для людей без певного місця проживання.
Про це вони повідомили під час засідання ради з питань соціального захисту бездомних осіб в Полтавській обласній державній адміністрації .Повідомляється, що на сьогоднішній день заплановано не лише розпочати роботу з будівництва такого центру, а і вже підготовані до зими обігрівальні пункти.
За словами волонтерів, вони зіткнулися з проблемою повної соціалізації безхатьків. 

– Зіткнулися з проблемою соціалізації таких людей. Адже звиклі до нелегких умов життя, вони просто не можуть увійти в нове русло і часто уникають допомоги або відверто не бажають її приймати, – розповіла співробітник цетру соціального захисту м. Кременчук Ганна Балюк.

Вона наголосила, що в такому випадку важливо розділяти звичайних безхатьків і тих, хто веде аморальний спосіб життя, маючи при цьому власну домівку.

Окрім цього, за поточний рік працівниками центру соціального захисту міста надано допомогу з відновлення документів та працевлаштування бездомних осіб. 4-ьом з них відновили паспорт, 7-омнадали роботу.

Коментарі