•  

Центр олімпійської підготовки погодили збудувати в Полтаві

1320
Центр олімпійської підготовки погодили збудувати в Полтаві

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму обговорили питання «Про створення комунального закладу «Полтавський обласний центр олімпійської підготовки».

Учасники комісії зазначають, що на базі цього центру матимуть можливість тренуватися спортсмени з Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських змагань.

Актуальність цього питання постала через вдалий виступ України на цьогорічний Паралімпійських іграх у Ріо та значний вклад в успіх саме полтавських спортсменів.

Комісія вирішила, що цей проект варто допрацювати, і направили його в управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА спільно з управлінням майном облради. У найближчий час там мають презентувати дорожню карту створення цього центру.

Також учасники комісії ухвалили рішення про виділення 340 000 грн на утеплення приміщень та проведення капітального ремонту роздягалень на стадіоні «Динамо», який цього року реконструювали. Під час реставрації було замінене поле на штучний газон, розміщені трибуни для уболівальників та лавки для запасних.

Коментарі