•  

Частина Супрунівської сільради хотіла дозволити турецькій компанії скидати відходи на 4 га села Мильці

2420
Частина Супрунівської сільради хотіла дозволити турецькій компанії скидати відходи на 4 га села Мильці

Природні відходи від будівництва об’їзної дороги навколо Полтави ремонтна компанія хотіла викидати в селі Мильці Полтавського району. Турецька фірма «Onur» попросила в Супрунівської сільради виділити 4 га землі для розміщення верхнього шару рослинного ґрунту та коренів дерев, які є відходами при для ремонті автодороги. Питання було порушене на 14 сесії сільради, 7 вересня, пише у своєму Facebook Альона Боровик, депутат Супрунівської сільради.

Голова сільради Володимир Богатир, голова земельної комісії Моргуль і сільський депутат Дубровінський запропонували вивозити ґрунт з корінням в яр у с. Мильці. Земельна комісія запевняла депутатів, що територія яру непридатна для інших цілей. Нібито там розташоване звалище, а територія поросла бур’яном.

Частина депутатів виїхала у яр для огляду території. Виявилося, що селяни використовують його для пасовища, косять там сіно. У яру протікають кілька струмків, що живлять ставок. На сесії сільради частина депутатів проголосували проти рішення виділити цю землю під відходи «Onur».

Після цього Дубровінський почав нецензурно висловлюватися в бік депутатів, називати їх дебілами. Боровик опублікувала скрин повідомлення Дубровінського, у якому користувачі соцмережі помітили погрозу.

«ОБ» писав, що турецька компанія «Onur» здійснює незаконний видобуток глини під приводом забору ґрунту під реконструкцію дороги «Київ – Харків – Довжанський». Найбільше несанкціонованих глиняних кар’єрів у Хорольському районі. Під тим же приводом незаконно вивозиться і пісок у Полтавському районі.

Раніше суд уже накладав арешт на вантажні автомобілі та екскаватори турецької фірми. 

Коментарі