•  

Чергова корупційна справа затягується в суді

2970
Чергова корупційна справа затягується в суді

Вчора 9 грудня в приміщенні Октябрського районного суду міста Полтави мало відбутися слухання у справі по обвинуваченні в корупції працівників Міської шляхово-експлуатаційної дільниці. Та судове засідання не відбулося, його перенесли на 30 грудня.

Корупційна оборудка, яку провернули працівники Міського ШЕД разом з представниками тендерної комісії є типовою і навіть традиційною серед недобросовісних чиновників, і можновладці Полтави, на жаль, не є винятком. Комунальне підприємство «МШЕД» мало закупити техніку для нанесення дорожньої розмітки вартістю 323 тисячі гривень. Як виявилось згодом, коштує така машина 180 тисяч. Таким чином, збиток, якого зазнав міський бюджет склав суму в 130 тисяч гривень.

Всього до кримінальної справи за фактом корупції притягнуто шестеро осіб. Серед них представники тендерної комісії і головний інженер комунального підприємства Микола Шерстюк.

Як повідомив Віталій Микитенко, суддя Октябрського суду, що веде цю справу, причиною перенесення слухання даної кримінальної справи на 30 грудня стало те, що обвинувачений не з’явився до зали суду.

Коментарі