•  

«Чергова російська гібридна провокація» – Болгари протестують проти спроб Москви плекати міф про «освобождение от фашизма»

550
«Чергова російська гібридна провокація» – Болгари протестують проти спроб Москви плекати міф про «освобождение от фашизма»

В Болгарії політики, експерти та громадські активісти протестують проти планів російського посольства продемонструвати виставку «Визволення Болгарії».

Йдеться про входження на територію республіки радянських військ у вересні 1944 року, повідомляє «Балканський оглядач» з посиланням на NEWS.BG.

«Визволення Болгарії» було звільненням Болгарії від себе самої та її перетворенням на колонію Москви, написав в себе на Фейсбуці політолог Огнян Мінчев.

«Чергова кричуща російська гібридна провокація проти держави та суспільства за співучасті проросійських елементів у нашій країні», – заявила Атлантична рада Болгарії.

Депутат Європарламенту Александр Йорданов порушив питання про вину Радянського Союзу перед болгарським народом. Він нагадав, що загальна кількість загиблих болгар, у тому числі страчених без суду та вироку, за перші місяці комуністичного терору становить 30 000.

Схоже

Окупанти «покращать» туристичну привабливість Криму, збудувавши кілька СІЗО

​Держсекретар США вважає Путіна загрозою для світового порядку

Кремлівські спецслужби вербують українців під час відвідин окупованого Криму, — ...

Оточення Зеленського тягне Україну назад до Росії, – ветеран

Україна має визнати анексію Криму для встановлення морського кордону, — ...

Коментарі