•  

Чергові корупційні прояви на Полтавщині

6930
Чергові корупційні прояви на Полтавщині

Цього разу до редакції надійшов лист, що висвітлює ще одну корупційну схему, але цього разу лист не від мешканців чи звичайних громадян, а від ТОВ «Київгеопроект».

За інформацією, що надає ТОВ «Київгеопроект», керівник Держземагентства у Полтавському районі Мусієць Галина Олександрівна постійно та безпідставно відмовляє громадянам та землевпорядним організаціям у видачі витягів з ДЗК, погодженні та затвердженні технічних документацій землеустрою та проектів відведення земельних ділянок, надання переліку обмежень (обтяжень) на земельні ділянки та інше.

Подібні епізоди корупційної діяльності підтверджені документально, а число громадян, котрим було безпідставно відмовлено в отриманні витягів з єдиного державного реєстру земельних ділянок, вже йде на десятки.

Як йдеться у листі, причина постійного порушення конституційних прав громадян Мусієць Галиною Олександрівною проста – вона разом зі своїм співмешканцем створила ПП «КРАЄВИДИ ПОЛТАЩИНИ», що займається землевпорядними роботами.

Отже, схема така: начальник Держземагенства у Полтавському районі Мусієць Галина створює ряд умов, при яких пересічний громадянин не може зареєструвати свою власну ділянку. У зв’язку з чим вимушений звернутись до ПП «КРАЄВИДИ ПОЛТАЩИНИ», бо лише дане підприємство має змогу виконати роботу.

У зв’язку з вище вказаними фактами ГО «Останній Бастіон» звернулась до прокурора Полтавської області Закорецького О.В. з проханням провести перевірку і повідомити про її результати.

Дізнатись відповідь Закорецького стосовно цього питання можна буде найближчим часом на нашому сайті: www.bastion.tv

Коментарі