•  

Черговий піар-хід від «Совісті України». На цей раз об’єкт купівлі – молодь.

2530
Черговий піар-хід від «Совісті України». На цей раз об’єкт купівлі – молодь.

«Свято место пусто не бывает», - під таким гаслом продовжує передвиборчу кампанію Олександр Мамай. Подарунки й кульки міського голови на День молоді, які ніби між іншим, роздавали люди в манішках «Совісті» змінюються подарунками на Івана Купала.

Так, Олександр Мамай є патроном заходу «Віночки звивайте, на Купала поспішайте», що відбувається сьогодні, протягом усього дня, на пляжі в Октябрському районі за адресою Сакко, 63. Ось тільки дилема: захід відбувається під патронатом Мамая, а купувати людей (читай потенційних виборців) буде партія Олександра Федоровича «Совість України». Виходить, що власне Мамай запрошує людей просто так, безкорисливо погуляти, відсвяткувати біля водойми, а його «Совість» їх там стерегтиме й пропонуватиме подарунки! А з огляду, що на Сакко, 63 міський очільник іще не встиг збудувати нелегальну зупинку, щоби підвозити літніх людей, Мамай вдарить по молоді. Замість гречки та цукру передвиборчою валютою будуть білети до кіно, що до болі нагадує попередника «Совісті» Матковського. «Половинка» теж купував молодь кіном, і теж білетами із «Конкорду». Мабуть, Андрій віддав «Совісті» зайві квиточки. Решта асортименту подарунків теж стандартна й прогнозована: футболки, МП-3 плеєри, смартфони, планшети, спортивний інвентар.

Ось так і виходить. Закликає приходити людей на свято купало Мамай, а купує їх там на місці вже «Совість». Як-то кажуть, і люди раді, і «Совість» чиста. Але ж ми знаємо, за чиї кошти куплений той подарунковий набір.

Але найголовніший тут зовсім не матеріальний бік. У країні вже рік триває війна. Свята - це чудово, але чудово, коли святкують усі. Зараз маємо Донбас і його мешканців, військових АТО, якким далеко не до свята та не до подарунків. Чи не забагто нам, цивільним, у такий нелегкий для країни свят, які пропагує влада? День Конституції, День молоді, Івана Купала тощо. Свята, суть яких не виконується - чи не в такий спосіб людей відвертають від нагальних проблем? Сп'янілу голову легше переконати, що все добре. Та чи так це? Що дали українцям ці свята? Війну на сході країни, мізерні зарплати, захмарні ціни й тарифи, Конституцію, яку кожен президент й уряд переписують під себе? 

Немає чого святкувати, шановні, поки що немає. Святкує зараз саме той, у кого немає совісті.

Коментарі