•  

«Червона рута» почалася з Полтави

680

ХІV Всеукраїнський фестиваль “Червона рута”, який проводять в Україні протягом 25 років (раз на два роки), стартував першим відбірним туром у Полтаві. Тут зібралися до трьох десятків гуртів та окремих виконавців з різних куточків області.

Фестиваль складається з двох етапів – відбіркового і фінального. У 2014 році з березня по грудень мають пройти 27 відбіркових конкурсів фестивалю в усіх обласних центрах, у Києві, Сімферополі та  Севастополі.  Звісно, що у світлі останнім подій в Криму, участь кримчан, як кажуть, під великим питанням. 

Мета відбіркових конкурсів залишається незмінною – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.  На відміну від інших, “Червона рута” залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих ще невідомих українських виконавців. Участь у конкурсах “Червоної рути” не потребує від учасників жодних вступних внесків, а вхід для глядачів є вільним.

Як відомо, перший фестиваль «Червона Рута» відбувся  17-24 вересня 1989 року у Чернівцях.

Коментарі